Сьогодні, 22 травня, у стінах КЗ “Прилуцький професійний ліцей” відбувся вже третій щорічний шаховий турнір, присвячений пам’яті Героя України Сергія Божка — мужнього захисника, вірного сина України та великого шанувальника шахової гри.

​Цей захід уже став шляхетною традицією, яка щороку об’єднує людей навколо світлої пам’яті нашого випускника. Сьогодні турнір знову зібрав молодь, викладачів та шахістів-початківців із закладів освіти м. Прилук, с. Дігтярі, с. Сокиринці та смт. Ічня. Через зосереджену тишу шахових партій і напружені стратегічні баталії учасники вшанували пам’ять людини, яка уособлює силу духу, розуму та безмежну любов до Батьківщини.

​Турнір вкотре став не лише спортивною подією, а й важливим актом пам’яті й єднання, що доводить головну істину: герої живуть, поки про них пам’ятають.

​За результатами ігор учасники отримали заслужені нагороди, а кожен присутній — глибоке натхнення продовжувати справу добра, мужності й інтелектуального розвитку, яку у своєму житті втілював Сергій Божко.

​Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та участі!

​​Слава Україні! Героям слава!  Світла пам’ять Герою!