Сьогодні, 22 травня, у стінах КЗ “Прилуцький професійний ліцей” відбувся вже третій щорічний шаховий турнір, присвячений пам’яті Героя України Сергія Божка — мужнього захисника, вірного сина України та великого шанувальника шахової гри.
Цей захід уже став шляхетною традицією, яка щороку об’єднує людей навколо світлої пам’яті нашого випускника. Сьогодні турнір знову зібрав молодь, викладачів та шахістів-початківців із закладів освіти м. Прилук, с. Дігтярі, с. Сокиринці та смт. Ічня. Через зосереджену тишу шахових партій і напружені стратегічні баталії учасники вшанували пам’ять людини, яка уособлює силу духу, розуму та безмежну любов до Батьківщини.
Турнір вкотре став не лише спортивною подією, а й важливим актом пам’яті й єднання, що доводить головну істину: герої живуть, поки про них пам’ятають.
За результатами ігор учасники отримали заслужені нагороди, а кожен присутній — глибоке натхнення продовжувати справу добра, мужності й інтелектуального розвитку, яку у своєму житті втілював Сергій Божко.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та участі!
Слава Україні! Героям слава! Світла пам’ять Герою!